ORGANİZASYONLARIMIZ

SATIŞ ODAMIZ & DAVET & ORGANİZASYONLAR

Misafirlerimize bir tarafı Urla’nın eski taşlarından inşa edilmiş, diğer yanı ise modern yüzünü gösteren Urla Şarapçılığın bu iki devir arasında köprü olduğunu simgeleyen binamızla ‘’Merhaba’’ diyoruz. Kuş bakışı bağ ve yaşam alanımıza baktığınızda ise bir şarap damlası şeklinde olduğumuzu görebilirsiniz.

Bizi ziyarete gelen şarap ve gastro severlerle buluşmak, kendimizi anlatmak, birlikte hayal kurmak işimizin en keyifli yanı. Bağlardan, şaraplarımızdan bahsetmek, fıçılarımızı koklamak, tüm duyularınızla Urla bağlarını anlayabilmek için sizlere ayırdığımız bir misafir odamız bulunmakta. Buradan Urla Şarapçılığa ait şaraplardan satın alabilirsiniz.

Bizleri ziyarete gelen misafirlerimizin şarap satın almadan önce ‘biz’i anlamasına ve üzümün yolculuğunu öğrenmesine çok önem veriyoruz. Bu sebeple misafir odamız bizim sergi salonumuzdur.

Günübirlik bu tanışma turlarının yanı sıra, dönem dönem hazırladığımız eğitimlerimiz de bulunmaktadır. Yerel peynir eşleşmelerinin, şarap dostu beslenmenin konuşulduğu bu faaliyetlerden haberdar olmak için bizlere iletişim bilgilerinizi ulaştırabilirsiniz.

Yanı sıra, Urla Şarapçılık Ulusal ve Uluslararası kurumsal şirketlerin iz bırakan etkinliklerine büyüleyici ortamında ev sahipliği yapmaktadır. Sizin için hazırlamamızı istediğiniz özel bir organizasyonunuz varsa info@urlasarapcilik.com.tr adresine email atabilirsiniz. Bağların içinde bir organizasyonu birlikte yaratabiliriz.


>URLA ŞARAPÇILIK
URLA ŞARAPÇILIK Her Hakkı Saklıdır | © 2016 - DESIGNED BY MaviPiksel
KVKK AYDINLATMA METNİ